Πρόγραμμα σύγχρονης διδασκαλίας γενικού Λυκείου Bουκολιών
Δευτέρα
|
|||
Ταξη
|
Ώρα
|
Καθηγητής –μάθημα
|
Διεύθυνση ηλεκτρονικής τάξης
|
Α
Τάξη
|
10:30-12:00
|
Αρετάκη – Έκθεση
|
|
12:30-13:30
|
Κουμπανάκη –Μαθημ
|
||
14:40-15:40
|
Αδαμίδης – Χημεία
|
||
Β
Τάξη
|
09:00-10:30
|
Λιόδη Αγγελική Έκθεση
|
|
10:45-12:00
|
Κουμπανάκη –Μαθημ
|
||
12:30-14:00
|
Βουράκη -Φυσική
|
||
Γ
Τάξη
|
10:30-12:00
|
Παρασκευαΐδου
(Έκθεση)
|
|
12:30-14:00
|
Φραγκεδάκης
–Πληροφ
|
||
Τρίτη
|
|||
Α
Τάξη
|
10:30-11:30
|
Λιόδη Αγγελική
Αρχαία
|
|
12:30-14:00
|
Κουμπανάκη –Μαθημ
|
||
Β
Τάξη
|
10:30-11:30
|
Αδαμίδης – Χημεία
|
|
11:45-12:45
|
Κατοίκος-Φυσική Αγωγή
|
||
13:00-14:00
|
Σπελέτα –
Θρησκευτικά
|
||
Γ
Τάξη
|
10:30-12:00
|
Κουμπανάκη –Μαθημ
|
|
12:30-14:00
|
Βουράκη -Φυσική
|
||
9:00-10:00
|
Μαλανδράκη(Βιολογ
|
με το zoom
|
|
Τετάρτη
|
|||
Α
Τάξη
|
10:30-11:30
|
Διαμαντή Δ.
εικαστ
|
|
11:45-12:45
|
Σπελέτα –
Θρησκευτικά
|
||
13:00-13:45
|
Βουράκη -Φυσική
|
||
Β
Τάξη
|
09:00-09:45
|
Καφετζή- Αγγλικά
|
|
10:30-12:00
|
Αρετάκη Φιλ.ΠΔ
|
||
14:00-14:45
|
Βουράκη -Φυσική κατευθ
|
||
Παρασκευαΐδη
Αρχ-κατ.
|
|||
Γ
Τάξη
|
10:30-12:00
|
Γιακουμάκης –
Κοινων.
|
|
15:00-16:00
|
Φραγκεδάκης
–Πληροφ
|
||
Αδαμίδης – Χημεία
|
|||
Πέμπτη
|
|||
Α
Τάξη
|
09:00-09:45
|
Καφετζή Ιστορία
|
|
10:00-10:45
|
Καφετζή Αγγλικά
|
||
11:00-11:45
|
Κατοίκος-Φυσική Αγωγή
|
||
12:00-13:00
|
Γιακουμάκης –
Πολ. Παιδ
|
||
14:00-15:00
|
Αδαμίδης – Χημεία
|
||
Β
Τάξη
|
10:30-12:00
|
Λιόδη Αγγελική
έκθ
|
|
12:30-13:30
|
Αδαμίδης – Χημεία
|
||
13:45-14:45
|
Γιακουμάκης - ΒΑΚΕ
|
||
Κουμπανάκη
–Μαθ/κατ
|
|||
Γ
Τάξη
|
10:30-12:00
|
Κουμπανάκη –Μαθημ
|
|
10-11.30
|
Παρασκευαΐδη- Iστορία
|
||
9:00-10:00
|
Μαλανδράκη(Βιολογ.)
|
με το zoom
|
|
Παρασκευή
|
|||
Α
Τάξη
|
10:30-11:30
|
Κουμπανάκη –Μαθημ
|
|
11:45-13:00
|
Παρασκευαΐδη-κείμενα
|
||
14:00-15:00
|
Βουράκη -Φυσική
|
||
Β
Τάξη
|
10:45-12:00
|
Λιόδη Αγγελική
Αρχαία
|
|
12:15-13:30
|
Κουμπανάκη –Μαθημ
|
||
14:30-15:15
|
Αδαμίδης – Βιολ
|
||
Γ
Τάξη
|
10:30-12:00
|
Γιακουμάκης -
Οικονομία
|
|
12:30-14:00
|
Λιόδη Αγγελική
Αρχαία
|
||
12:30-14:00
|
Αδαμίδης – Βιολ
|
||
Φραγκεδάκης
–Πληροφ
|